m.sportulstudentesc.com - Adresa site mobil

Ultimele stiri despre site-ul Sportului Studentesc si despre acest forum; pareri si opinii despre site si despre forum. Orice informatii legate de site sau forum.

Moderator: Website Relations

07Ex
Main Moderator

m.sportulstudentesc.com - Adresa site mobil

Postby 07Ex » Thu Mar 22, 2012 2:02 am

Incepand de astazi am lansat versiunea pentru mobil al site-ului nostru. Adresa este m.sportulstudentesc.com
Site-ul poate fi folosit utilizand telefoanele mobile Blackberry, Android, Apple (inclusiv iPad/iPod Touch).

Pentru moment nu am pus prea multe informatii pe site-ul mobil, dar in urmatoarele cateva saptamani vom adauga cat mai multe informatii despre echipa si club. Astept comentariile voastre la adresa acestui site.
Giani wrote:Eroii Revolutiei (sau mai bine spus, fraierii care au murit degeaba, comunistii s-au travestit in pesedisti, pedisti, penelisti etc. si tot ei conduc).

Ace of Spades
General

Re: m.sportulstudentesc.com - Adresa site mobil

Postby Ace of Spades » Fri Mar 23, 2012 12:36 am

Felicitari Cazimir pentru crearea acestei versiuni pentru mobil. Sunt sigur ca multi vor fi fericiti de noul site si il vor folosi atunci cand nu pot fi langa un laptop sau PC. Eu momentan nu am smartphone, dar cu siguranta cand voi avea, voi fi tare bucuros sa pot accesa ce au mai scris suporterii Sportului pe forum, indiferent unde sunt :) .

07Ex
Main Moderator

Re: m.sportulstudentesc.com - Adresa site mobil

Postby 07Ex » Fri Mar 23, 2012 1:44 am

Eu am iPhone de mult timp, si cam toate echipele pe care le simpatizez au site specific pentru mobil (app). Echipele din Romania vad ca nu au inca asa ceva, astfel incat m-am gandit sa fim noi prima echipa care sa avem app special pentru telefoanele mobile.

Pentru moment continutul site-ului mobil este mult mai la zi decat cel pentru PC, mai ales lista cu lotul actual. Ce-mi lipsesc pentru a completa lista sunt pozele cu anumiti jucatori ... Ciobanu, Lazar, Serban, Popa, Ciubotariu, Nistor, si Novac. Nu stiu la cine as putea apela pentru a face rost de pozele jucatorilor. Poate le au Florin sau Ovidiu?
Giani wrote:Eroii Revolutiei (sau mai bine spus, fraierii care au murit degeaba, comunistii s-au travestit in pesedisti, pedisti, penelisti etc. si tot ei conduc).

Return to “Pagina pe Internet / Website related”